Programjaink

Generali Runners World Futótáborok
2020. júl. 16. - default
A futóversenyekre és közösségi futásokra támogatásunkkal szakemberek segítségével tudnak felkészülni az érdeklődők. A neves edzőkkel, pszichológusokkal és dietetikusokkal több napon át fejleszthetik tudásukat a kezdő vagy haladó futók.
Az ötnapos táborok minden évben más-más helyszínen kerülnek megrendezésre, így a visszatérő táborozókban is újra és újra feléled a kihívás szelleme, hogy meghódításk az adott tájat. A tábor ideje alatt az edzők nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy mindenki a saját szintjének megfelelő terhelést kapjon, és élvezze az edzéseket. Ezzel biztosítjuk futóink részére, hogy fizikálisan és mentálisan is jól érezzék magukat. Az összesen nyolc edzés során mindenki kipróbálhatja a résztávos edzést, dombsprintet, fartleket, terepfutást, keresztedzést, alacsony pulzusos futást, futóiskolát. Az edzések között a résztvevők érdekes előadásokon vehetnek részt, amik segítenek a helyes bemelegítésben, a megfelelő cipő kiválasztásában vagy a kiegyensúlyozott táplálkozás felépítésében.
Kapcsolódó cikkek

Pedagógusok számára hirdet ingyenes, országos koronavírus-szűrést a Generali alapítványa
A fertőzésveszélynek erősen kitett iskolai pedagógusok és óvodai nevelők számára hirdet koronavírus-szűrési lehetőséget a Generali a Biztonságért Alapítvány. Az ingyenes tesztelésre az ország minden olyan állami oktatási intézménye jelentkezhet, ahol egyszerre legalább negyven pedagógus igényelné a lehetőséget, de több tagintézmény együtt is pályázhat. Az antigén gyorstesztelést helyben, a Generali modern szűrőbuszaiban végzik el, és a résztvevők 15 percen belül az eredményt is megtudhatják majd.
Bővebben
Melegíts be velünk a téli futásra!
Sokan a hűvösebb idő közeledtével elpártolnak a szabadtéri futástól és futópadra váltanak. Ennek azonban nem kell feltétlen így történnie. A szakértők szerint -15 fok felett bátran futhatunk a szabad levegőn megfelelő felszerelés használatával.
Bővebben