Generali a Biztonságért Alapítvány

Generali - a Biztonságért Alapítvány

Társaságunk fontosnak tartja társadalmi szerepvállalásunkat olyan területeken, amelyek összefüggésben állnak alaptevékenységünkkel, de a tapasztalatok szerint nem épültek be az emberek tudatos magatartásába.

Ezt a problémát felismerve 1995-ben létrehoztuk a Generali a Biztonságért Alapítványt.

Az alapítvány céljai:
  • Betegség-megelőző, gyógyító, szociális támogatások nyújtása
  • Gyermek-, és ifjúságvédelmi tevékenységek támogatása
  • A közrend, közbiztonság, vagyonbiztonság és közlekedésbiztonság védelme
  • Tanulmányok folytatásához ösztöndíj nyújtása
  • Diák- és szabadidősport támogatása

Az alapítvány céljainak megvalósítása érdekében igen szoros kapcsolatot tart fenn az alapítóval, amely anyagi támogatása mellett infrastruktúráját is az alapítvány ren- delkezésére bocsátja. Ezen felül együttműködik az Országos Baleset-megelőzési Bizottsággal (OBB), és megyei szervezeteivel, a rendőrség különböző szervezeteivel.

Az alapítvány továbbra is várja egyének, szervezetek megkeresését az alapító okiratban meghatározott céljai megvalósításához.

A pályázatokat a következő címekre várjuk:
Generali a Biztonságért Alapítvány
1066 Budapest, Teréz krt. 42-44.
Fax: 36-1-301-7416
e-mail cím: alapitvany.hu@generali.com
Támogatást igénylő általános pályázati adatlap (pdf) - letölthető Tekintse meg kezdeményezéseinket!